starryeyed pyeti:


WOW di që kjo është stereotipe, por në anim të plotë, unë mund të betohem se macet mesatare-looking janë pothuajse gjithmonë në mesin e lojtarëve më të mirë në tryezë, shumë konservatore, etj
Çdokush tjetër kanë perceptime të ngjashme?

Bullet Tretë Kodi Bonus
Tags:
Kategoria: Poker Pyetjet

Si mund ata të merrni larg me këtë?

E premte, 5 gusht, 2011 postuar nga sunnyboy 6:51 pm
123 e pyeti:


Gjithë shpejtësinë Poker ju bën të prisni 10-15 ditë pune për të holla nga çmimet tuaja. Kjo do të thotë rreth 20 ditë nga dita e ju kërkoni fitimet tuaja.

Partia Poker Bonus Kodi
Tags:
Kategoria: Poker Pyetjet

Çfarë do të jetë një pagim i mirë për investitorët e mia në poker?

E premte, 22 korrik, 2011 postuar nga sunnyboy 7:39
cubbydwp pyeti:


Unë jam që dëshirojnë të fillojnë të luajnë poker online më shumë seriozisht se unë kam parë. I përdorin për të vënë $ 50 mbi llogarinë time gjithë shpejtësinë dhe goditje atë në një orë duke luajtur në kufijtë unë nuk duhet të nisur në. Unë tani e kuptojnë se duhet të luajë në kufijtë unë jam duke luajtur rehatshme në (unë duket për të bërë mirë, kur unë bëj këtë). Unë jam goxha i theu në këtë moment, kështu që unë nuk kam të holla për të vënë në llogarinë time. Kështu që unë isha duke menduar e duke i kërkuar miqtë dhe familjen për të investuar një bucks pak në mua duke luajtur poker. Im i sigurt se unë mund të merrni mjaft për 50 dollarë, por pyetja ime është ... Çfarë do të jetë një pay mirë jashtë për investitorët në qoftë se unë bëj mirë? Unë isha duke menduar dyfishuar atë që ata vënë në? (Ata vënë në $ 5, unë u jap atyre $ 10) Më lejoni të dinë se çfarë mendoni ju djema. Faleminderit!!!
ju djema janë idiotë. Unë kam një punë, por të gjitha paratë e mia do të faturave. im vetëm 18. Unë luaj shumë mirë. por kam thënë unë u përpoq për të luajtur në blinds që werent e mirë për një bankroll $ 50 kështu që unë u frikësuar për të lirshme paratë e mia. dhe unë dua që njerëzit të investojnë kështu që unë mund të luajnë më të qetë dhe të nisem në nivele të vogla. vetëm përgjigje pyetja ime dont critize mua ju retards.

Kodi My Bonus
Tags:
Kategoria: Poker Pyetjet

Unë dua që të bëhet një poker pro, më thoni nëse im i mirë apo jo ,?

E diel, korrik 17, 2011 postuar nga sunnyboy 5:36 pm
Kthimi i A pyeti:


Unë të kërkuar për të testuar faqen e anim të plotë të poker, por unë nuk kishte para për të depozituar, unë u bashkua me një friroll 100 $ që përbëhej nga 2700 lojtarëve dhe unë filloi të luajë. Kam mbaruar 2 dhe mori $ 12. Unë pastaj luajtur një të ulet dhe të shkojnë, (një turne tabelë) dhe ishte deri në 380 $ në patate të skuqura dhe u kthye për të fituar turneun, i mori 4,50 $ për atë. Pastaj i vendosur të luajë një të ulet dhe të shkoj me 180 lojtarë dhe unë përfundoi 18. Unë mendoj se në qoftë se unë të depozitojë unë mund të fitojnë disa të holla. A jam unë i mirë?
Unë kam luajtur në më shumë se vetëm tre turne, lol, unë kam qenë duke luajtur për më shumë se 6 muaj tani dhe kanë fituar para në vende të ndryshme! Pyetja ime tha se unë ishte duke u përpjekur jashtë anim të plotë dhe unë ishte i suksesshëm.

Tifozët Peyton Manning
Tags:
Kategoria: Poker Pyetjet
Kthimi i A pyeti:


Unë jam duke debatuar mbi nëse për të blerë një krah ose ndoshta një rrëshqitje Sidekick, por unë dua një telefon që unë mund të shkarkoni gjëra mbi si anim të plotë poker ose Poker Stars dhe të luajtur online, por kam dëgjuar se krahut ka vetëm një procesor 200MHz kështu që do të jetë kinda i ngadalshëm. Ju lutem me ndihmoni

Absolute Poker Bonus
Tags:
Kategoria: Poker Pyetjet

Jeni calculators poker paligjshme?

E martë, korrik 12, 2011 postuar nga sunnyboy 2:04 am
Jon Michael S pyeti:


Janë programe si Treguesi em Hold ndaluar në shpejtësinë e plotë dhe të Partisë Poker? Të mbajë Treguesi em website thotë pranueshme e saj, por gjithë shpejtësinë ka një politikë të paqartë në lidhje me "robot" programet duke u ndaluar ...?

Tifozët Tom Brady
Tags:
Kategoria: Poker Pyetjet
Christina W pyeti:


Unë jetoj në Britani të Madhe dhe kanë bërë shumë miq nëpër botë duke luajtur poker në internet dhe unë jam duke filluar të humbasë miqtë e mi amerikanë. Unë nuk pretendojnë të dinë shumë për sistemin ligjor amerikan, por kjo do të duket që me të gjitha poshtërsitë e kam parë shprehur në internet në lidhje me atë ligj budallaqe më shumë do të bëhet për të përpiqen për të marrë gjërat ndryshuan. Mua më duket se çdo lojtar poker amerikan duhet të jetë Appart i Poker Players Aleancës veçanërisht që nga faqet si të gjithë shpejtësinë janë duke ofruar stimuj si një $ 2500 roll lirë vetëm për t'u bashkuar. Kështu që unë pyes përsëri se çfarë janë lojtarët amerikanë poker bërë për të rimarrë të drejtat e tyre dhe është çdo gjë e tyre një vajzë nga gërshetimet pellg mund të bëjë? Nëse jeni gati për të rritur këtu është një lidhje për anim të plotë një nga vendet e pakta unë ende mund të luajnë poker online me mi amerikanë Miqtë http://www.fulltiltpoker.com/?key=MDAwMDFERUIwMDAwNDJCRDIwQjI0MDkxMDAwMDAwMDA-

Mansion Poker Bonus
Tags:
Kategoria: Poker Pyetjet
classiccola pyeti:


Fjala kyçe orë! Unë kam nevojë për një vend poker që ka një Buch të freeroll-et çdo orë! Unë tashmë luaj për yjet e poker dhe anim të plotë. Ata nuk kanë freerolls Oten mjaft. nëse dikush mund të më jepni një vend që ka një shumë të freeroll-et gjithë kohës, ku ju mund të fitojë të holla të vërtetë. Unë do të shpërblejë me 10 pikë përgjigjen më të mirë

Full Tilt Promo Code
Tags:
Kategoria: Poker Pyetjet

çfarë është e mirë lirë proxy server?

E mërkurë 1 qershor, 2011 postuar nga sunnyboy 10:45
Ciaran C69 pyeti:


Unë u bllokua nga poker plotë anim dhe tani unë dua të shkoj përsëri në ....

Absolute Poker Bonus
Tags:
Kategoria: Poker Pyetjet
classiccola pyeti:


Fjala kyçe orë! Unë kam nevojë për një vend poker që ka një Buch të freeroll-et çdo orë! Unë tashmë luaj për yjet e poker dhe anim të plotë. Ata nuk kanë freerolls Oten mjaft. nëse dikush mund të më jepni një vend që ka një shumë të freeroll-et gjithë kohës unë do të shpërblejë me 10 pikë përgjigjen më të mirë

Mashtrues
Tags:
Kategoria: Poker Pyetjet